REKLAM
Sünger Bob oyunları
REKLAM
Ben 10 oyunları

Savaş Oyunları

Saldırı Evi

Saldırı yapılan evi korumanız için silahınızı gelen düşmanlara karşı iyi bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Gelen düşmanların üzerine tıkladığınız zaman silahınızı ateşleyerek onları kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. Silahınızın mermisi bittikten sonra boşluk tuşuna basarak tekrar doldurup devam edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 1 0 0

Uzaylılara Karşı Savaş

Uzaylılara Karşı Savaş oyununda yalnızca FARE ile nişan alıyor ve ateş ediyorsunuz, ayrıca kimse yokken fırsat bilip BOŞLUK tuşu ile de şarjör değiştirebilirsiniz. Uzaylılara sizin bölgenize ulaşıp malınıza zarar vermeden önce hepsini öldürün! Ayrıca üzerinde yeşil yazıyla PROTECT! yazan sivil insanları da uzaylılara karşı savunmanız gerekiyor.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 36 0 0

Ordunu Yönet

Ordunu Yönet oyununda aşağıdaki menüyü kullanarak paranız oranında istediğiniz grup askerden çıkartabilirsiniz. Karşıda sizi bekleyen düşman kuvvetleri olduğunu unutmayın ve bir an önce güçlü bir ordu oluşturarak düşmanlarınızı yenin! Ayrıca her kuvvetin farklı bir gücü olduğunu unutmayın ve düşmanınıza göre asker yetiştirme taktiğini unutmayın!

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 39 0 0

Tehlikelerden Kaçma

Sol taraftaki okatıklayarak oyuna başlayın. KlavyedenYön Tuşlarıile adamınızı tehlikelerden kaçırın.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 35 1 0

Savaşçı Köpekbalığı

Köpekbalığı Saldırısı serisinin 4. oyununda; vahşi bir köpekbalığı olarak orta çağ zamanında karşınıza çıkan her şeyi yok etmeye çalışıyorsunuz. Askerler, gemiler, yaratıklar, ejderhalar, kaleler ve aklınıza gelebilecek her şeye karşı savaş açıyorsunuz. Ok yön tuşları ile vahşi köpekbalığını kontrol edebilir ve "A" tuşu ile de saldırı yapabilirsiniz. Suyun dibine inip hızlı bir şekilde yüzeye çıkarak da yüksek atlama yapabilirsiniz. Size verilen süre içerisinde karşınıza çıkan her şeye saldırmalı ve en yüksek puanı kazanmaya çalışmalısınız. Robot Oyun iyi eğlenceler diler...

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 171 0 0

Tank Operasyon

Tank Operasyonuoyunu fare ve klavye kombinasyonu ile oynanan çok zevkli bir savaş oyunudur. WASD tuşları ile tankı yönlendireceksiniz ve BOŞLUK tuşunu da silah değiştirmek için kullanacaksınız. İki farklı silahınız var birisi bazuka, diğeri ise makineli tüfek. Silahınızı seçtikten sonra da fareyi de nişan almak ve ateş etmek için kullanıyorsunuz. Karşınıza çıkan makineleri ve tankları yok edin, bu savaşı siz kazanın! Oyunu durdurmak için ise tuşunu kullanabilirsiniz.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 30 0 0