Reklamlar
İşletme Oyunları
Oyun oyna
Farm Oyunları
Dora oyunları
Konuşan kedi tom
Giydirme oyunları

Savaş Oyunları

Şok Savunma

Garip yaratıklar ile karşılaşacağınız bu oyunda yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Yaratıkların geçiş noktalarına koyduğunuz askerleriniz ile birlikte onların geçişlerine engel olmalısınız. Askerlerinizi nereye koyduğunuz önemli olduğundan dikkat etmeniz gereken sadece ne kadar asker ile savaşmanız gerektiği olacak. İyi eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 84 0 0

Kağıt Uçak

Kağıt Uçak oyunumuzda yaptığınız kağıt uçaklar ile eğlenceli ve keyifli bir oyun geçireceksiniz. Çocukluk dönemlerinde kağıt uçak yapmayan yoktur. Bu kez tasarladığınız uçak ile en uzak mesafeye gitmesini sağlamalısınız. Uçağın özelliklerini kendiniz tasarlayacağınız için istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 104 0 0

Petrol Koruma

Petrol koruma oyunumuzda ülkenize ait olan petrol yataklarının korumasını en iyi şekilde sağlamalısınız. Sürekli olarak ele geçirmek isteyen düşmanlarınız ile karşılaşacağınız oyun içinde gelen düşmanlarınıza karşı savunma hattınızı güçlü şekilde oluşturarak aynı zamanda saldırıya da geçmeniz gerekiyor. Saldırı zamanında korumanız gereken bölgelere de dikkat etmelisiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 102 0 0

Savaşçı Tank

Savaşçı bir tankı kontrol ederek düşmanlarınıza karşı büyük bir savaş açabilirsiniz. Kendinizi ve bölgenizi korumak için tankın kontrolünü yön tuşları ile sağlayarak ve atışlarınızı isabetli bir şekilde yaparak bölümleri başarılı şekilde geçebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 118 0 0

Canavar Ordusu

Canavar ordusu oyunumuzda canavarlar ile savaşarak oyunu kazanmanız gerekiyor. Canavarlar ordu şeklinde geldiği için bazı noktalarda zorlanabilirsiniz. Zorlandığınız noktalarda canavarı kontrol etmeniz için yön tuşları ve mouse ile savaş tekniklerini kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 94 0 0

İsyancılar

İsyancılar oyunumuzda kendi bölgelerinin savaş altında olduğunu gören kahramanların isyan çıkartarak düşmanlarına karşı savaşmasına ortak olacaksınız. Onların kontrolünü sağlayarak karşınıza çıkan düşmanlara seri bir şekilde saldırarak bölümleri geçebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 110 0 0

Koloni Defans

Savaşarak kazanacağınız oyunumuzda defans bölgesinde ki askerlerinizi kontrol ederek karşınızdan gelen düşmanlara karşı üstünlük sağlamalısınız. Defans bölgesinde bulunana askerlerinizi kontrol etmeniz ve stratejik noktalardan saldırıya geçmeniz gerektiğinden düşmanlarınızın hareketlerini iyi bir şekilde gözlemelisiniz. İyi eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 96 0 0

Kale Defans

Kalenizin işgal altında kalmasını engellemek için düşmanlarınızı kaleye yaklaşmadan engellemeniz gerekiyor. Düşmanlarınızın geleceği noktaya silahlarınızı doğru şekilde koyarak onların yolunu kolaylıkla kesebilirsiniz. Kısa süre içerisinde hızlanacak olan düşmanlarınızı durdurmak için daha çok silah kullanmalısınız. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 102 0 0

Yanlız Asker

Oyuna start game butonuna bastıktan sonra yanlız bir askeri kontrol ederek karşınızdaki hedeflere isabetli atışlar yapmalısınız. Yanlız askeri hızlı bir şekilde mouse ile kontrol ederek karşınızda bulunan hedefleri vurarak yok edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 117 0 0

Su Savaşı

Su tabancası ile savaşmaya hazır olun. Çocukluğunuza mutlaka sahip olduğunuz su tabancasını mouse ile kullanarak düşmanlarınızı tabanca ile vurmalısınız. Tabancanın suyu bittiğinde ise tekrar doldurmak için etrafta bulunan suları toplamalısınız. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 124 0 0

Saldırı Evi

Saldırı yapılan evi korumanız için silahınızı gelen düşmanlara karşı iyi bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Gelen düşmanların üzerine tıkladığınız zaman silahınızı ateşleyerek onları kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. Silahınızın mermisi bittikten sonra boşluk tuşuna basarak tekrar doldurup devam edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 133 0 0

Uzaylılara Karşı Savaş

Uzaylılara Karşı Savaş oyununda yalnızca FARE ile nişan alıyor ve ateş ediyorsunuz, ayrıca kimse yokken fırsat bilip BOŞLUK tuşu ile de şarjör değiştirebilirsiniz. Uzaylılara sizin bölgenize ulaşıp malınıza zarar vermeden önce hepsini öldürün! Ayrıca üzerinde yeşil yazıyla PROTECT! yazan sivil insanları da uzaylılara karşı savunmanız gerekiyor.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 160 0 0

Ordunu Yönet

Ordunu Yönet oyununda aşağıdaki menüyü kullanarak paranız oranında istediğiniz grup askerden çıkartabilirsiniz. Karşıda sizi bekleyen düşman kuvvetleri olduğunu unutmayın ve bir an önce güçlü bir ordu oluşturarak düşmanlarınızı yenin! Ayrıca her kuvvetin farklı bir gücü olduğunu unutmayın ve düşmanınıza göre asker yetiştirme taktiğini unutmayın!

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 172 0 0

Tehlikelerden Kaçma

Sol taraftaki okatıklayarak oyuna başlayın. KlavyedenYön Tuşlarıile adamınızı tehlikelerden kaçırın.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 168 1 0

Savaşçı Köpekbalığı

Köpekbalığı Saldırısı serisinin 4. oyununda; vahşi bir köpekbalığı olarak orta çağ zamanında karşınıza çıkan her şeyi yok etmeye çalışıyorsunuz. Askerler, gemiler, yaratıklar, ejderhalar, kaleler ve aklınıza gelebilecek her şeye karşı savaş açıyorsunuz. Ok yön tuşları ile vahşi köpekbalığını kontrol edebilir ve "A" tuşu ile de saldırı yapabilirsiniz. Suyun dibine inip hızlı bir şekilde yüzeye çıkarak da yüksek atlama yapabilirsiniz. Size verilen süre içerisinde karşınıza çıkan her şeye saldırmalı ve en yüksek puanı kazanmaya çalışmalısınız. Robot Oyun iyi eğlenceler diler...

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 582 0 0

Tank Operasyon

Tank Operasyonuoyunu fare ve klavye kombinasyonu ile oynanan çok zevkli bir savaş oyunudur. WASD tuşları ile tankı yönlendireceksiniz ve BOŞLUK tuşunu da silah değiştirmek için kullanacaksınız. İki farklı silahınız var birisi bazuka, diğeri ise makineli tüfek. Silahınızı seçtikten sonra da fareyi de nişan almak ve ateş etmek için kullanıyorsunuz. Karşınıza çıkan makineleri ve tankları yok edin, bu savaşı siz kazanın! Oyunu durdurmak için ise tuşunu kullanabilirsiniz.

Kategori : Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 210 0 0

Popup Örnek