Reklamlar
İşletme Oyunları
Oyun oyna
Farm Oyunları
Dora oyunları
Konuşan kedi tom
Giydirme oyunları

Zeka Oyunları

Atomlu Bulmaca

Atom bulmaca oyunumuzda zeka oyunlarına farklı bir boyut kazandırıyoruz. Atom bulmaca oyunumuzda yapacağınız işlemler basit ve eğlenceli olacak. Zeka oyunu olduğu için bulmacayı önce nasıl çözülmesi gerektiğini bulmalısınız. Atom bulmaca adındanda anlaşılacağı üzere zor fakat kolay bir oyun olacak. İyi eğlenceler.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 63 0 0

Labirent Topu

Labirent oyun oynamak eğlenceli ve bir o kadar beceri gerektiren bir oyun. Labirent içerisinde bulunan topları çıkış noktasına götürmeniz için platformu dikkatli şekilde kontrol etmelisiniz. Mouse ile sağa ve sola doğru hareket ettirerek topun hareketini sağlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 119 0 0

Varmısın Yokmusun

Varmısın yokmusun en çok izlenen yarışma programında kendinizi ne kadar şanslı hissediyorsanız. Kutuları açarak size ait olan paraları tek tek kaybediyorsunuz. Elinizde kalan paraya bağlı olarak bankanın size yaptığı teklife varım veya yokum şeklinde cevap verdiğinizde oyuna devam edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 146 0 0

Splash

Splash oyunumuzda kareler içerisinde bulunan yeşil sıvıları patlatarak diğerlerinin de patlamasını sağlamalısınız. Sağ üst kısımda yer alan oyun hakkınız bitmeden ekranda gördüğünüz tüm yeşil sıvıları patlatmanız gerekiyor. Yuvarlak olanlara tıkladığınız zaman sıvılar otomatik olarak patlayacaktır. İyi Eğlenceler.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 145 0 0

Bistro

Bistro şefimizin yapmış olduğu pastalar ve börekleri müşterilere sunmanız için birbirleri ile eşleştirmeniz gerekiyor. Candy crush oyun mantığında hareket ederek aynı cins yemekleri üç eşit şekilde birleştirerek müşterilere sunabilirsiniz. Oyunda zamana karşı mücadele ettiğinizi unutmayın. İyi Eğlenceler.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 124 0 0

İnsanları Bul

İnsanları kalabalık içerisinde ne şekilde bulacağınızı merak ediyorsanız oyunumuzu oynayarak tecrübe kazanabilirsiniz. Orta kısımda bulunan insanların içerisinden size gösterileni bulmanız için mouse ile biraz karıştırmanız gerekiyor. Bulduğunuz insanın üzerine tıklayarak daha kalabalık ortamda arayışa devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 127 0 0

Flappy Bird

Android dünyasına 2014 yılında damgasını vurucak oyun şaun en çok indirilen oyun listelerine adını yazdırdı ve web browser olarak sitemizden oynayabilirsiniz. Oyunumuzda amacımız uçarak ilerliyen kuşumuz Flappyi mause yardımı ile ekrana tıklayarak kontrol edip engellerden geçirip, en yüksek skoru yapmak olucak ama oyun biraz sinir bozucu, sağı solu kırmayın diyorum :D , bu oyunu Asit Oyun farkı ile oynamanız dileğiyle iyi eğlenceler dileriz...

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 244 0 0

Elmas Savaşçıları

Aynı renkten veya türden balonları, topları, taşları, elmasları dizmeye dayalı oyunlar, son zamanların en popüler oyun temalarından. Boş zamanları değerlendirme de ve stres atmada bir numaralı çıkış yolu olan bu tip oyunların bir yenisini daha sizlerle paylaşıyoruz. Elmas savaşları isimli oyunumuz, bu tarz oyunların diğer örneklerine oranla çok daha gelişmiş. Oyunda dizdiğimiz elmaslar ile rakibimize saldırabiliyor, savunma yapabiliyor, canımızı doldurabiliyoruz. Mage, elf, warrior ve orc sınıflarından bir tanesini seçerek oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonra fare kontrolleri ile en az üç aynı türden elması yan yana getirerek bu elmasların özelliğini aktif ediyoruz. Kılıç şeklinde üç elması yan yana sıralarsanız rakibinize saldırabilirsiniz. Kalkan şeklideki üç elması sıralayarak defans yapabilirsiniz. Kalp ve su damlası şekilleri ise sizlere can ve mana kazandırabilir. Yapmanız gereken tek şey bu elmaslardan faydalanarak rakibinizi yok etmek. Hamleleri sırayla yapıyorsunuz ve her hamle için kısıtlı süreniz bulunuyor. Mümkün olduğunca fazla elması bir araya getirmeye çalışın. Böylece elmasın özelliğinden daha fazla faydalanabilirsiniz.Elmas savaşlarıoyununda iyi eğlenceler dileriz.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 176 1 0

Balonu Yönlendirme

Zekanızla yüksek puanla kazanmaya hazırmısınız.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 198 0 0

Uzaylılardan Kaçma

yatağın altından haritayı al. sarı dolabı tıkla havalandırmaya gir. diğer odaya geç. küçük camlı ddolabın şifresi y:0:y şeklinde tıkla. bantı al.çekmeceden tornavidayı al.ilk odaya geç uzaylının gelip gitmesini bekle bıraktığını al yoksa tornavida calışmaz havalandırmaya geri gir.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 157 0 0

Gizemli Aynalar

Oyunumuza başladığınızda karşınıza çıkan ilk aynaya yukarı ok tuşuna basarak giriş yapıyoruz ve macera başlıyor. Yön okları ile yönlendirip boşluk tuşu ile ateş ediyorsunuz. İyi eğlenceler

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 193 0 0

Canavardan Kaç

Canavardan Kaç oyunu en güzel nasıl oynanır tabiki zeka ile.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 243 1 0

Amerikan Bilardo

Eğlenceli alışık olduğunuz 9 topla oynana amerikan bilardo sizlerle.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 141 0 0

Son

Zeka oyunlarının Son adı verdiğimiz eğlenceli bir oyun. Son dediğimiz oyunumuzda küçük kareyi engelli platformda kontrol ederek çıkışlara götürüyoruz. Tabi ilerleyen bölümlerde engeller ve tuzaklar zorlaşıyor ve sizi takip etmeye başlıyorlar.İyi eğlenceler dileriz.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 211 0 0

Şehir Bulma

Şehir Bulma oyunuülkemizi tanımak açısından çok faydalı ve keyifli bir oyundur. Harita üzerinden rastgele bir şehire tıklıyorsunuz ve karşınıza çıkan 4 şehir isminden hangisinin tıkladığınız şehre ait olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Oyun biraz eski olduğundan 80 tane şehir var, Düzce şehir olarak alınmamış.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 218 0 0

Angry Birds

Son zamanlarda akıllı telefonlarda vazgeçilmez oyunlardan biri haline gelen Angry Birds oyununu artık bilgisayarınızdan da oynayabileceksiniz. Oyunu oynamak için sadece faremizi kullanıyoruz. Fareyi kullanarak sapan aracılığı ile kuşlarımızı fırlatıp hedefi vurarak yıkmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler.

Kategori : Zeka Oyunları
Oyna Oynanma : 149 0 0

Popup Örnek